• Bezoek ook eens onze 3 winkels
  • Voor 16:00 besteld = direct verzonden
  • Gratis verzending vanaf 60 euro

    Brunotti Conrad Shirt Sunset Palm Ginger

    Brunotti Brunotti Conrad Shirt Sunset Palm Ginger

    €69,99

    Productomschrijving

    Brunotti Conrad Shirt Sunset Palm Ginger

    Het Brunotti Conrad Shirt Sunset Palm Ginger is het ultieme zomeritem voor heren die stijl en comfort willen combineren. Dit luchtige overhemd met korte mouwen is gemaakt van een zachte katoenmix en heeft een opvallende all-over palmprint in warme tinten die perfect passen bij zonnige dagen. De casual fit en het soepele materiaal zorgen voor een comfortabele pasvorm, of je nu op het strand bent of een zomers terras opzoekt.

    Kenmerken van het Brunotti Conrad Shirt Sunset Palm Ginger:

    • Gemaakt van een comfortabele en ademende katoenmix

    • Casual fit voor een relaxte en stijlvolle look

    • All-over palmprint in Sunset Palm Ginger voor een zomerse vibe

    • Korte mouwen en een klassieke kraag met knoopsluiting

    • Lichtgewicht en soepel vallend materiaal

    • Perfect te combineren met een korte broek of chino

    Het Brunotti Conrad Shirt Sunset Palm Ginger is dé keuze voor elke man die een zomerse, trendy look zoekt met ultiem draagcomfort. Bestel het nu bij Boards & More en maak van elke dag een stijlvolle zomerdag!

    De Brunotti collectie is online verkrijgbaar bij boardsandmore.eu en in store bij Sportshop Domburg.

    Bestellingen binnen Nederland worden gratis verzonden vanaf €60 en op werkdagen dezelfde dag nog verstuurd.

    Boards and More is de webshop van Sportshop Domburg, The Tube Middelburg en The Tube Women. Is jouw maat uitverkocht of heb jij een vraag? Neem dan contact met onze klantenservice op.

    Inloggen

    Wachtwoord vergeten?

    • Al je orders en retouren op één plek
    • Het bestelproces gaat nog sneller
    • Je winkelwagen is altijd en overal opgeslagen

    vergelijk0

    Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »